Kia Sportage
1.6 T-GDi PHEV AWD GT-Line | Pano | 360° | Memory | Virtual | Sfeer | Carplay | Trekhaak | Stoel/Stuurverw. | Adap. Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 30.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.000,-
LEASEPRIJS: € 438,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.000,- |
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDi PHEV AWD GT-Line | Pano | 360° | Memory | Virtual | Sfeer | Carplay | Trekhaak | Stoel/Stuurverw. | Adap. Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 93.171 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 438,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.000,- incl. BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JRL-20-V |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 195 kw / 266 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.805 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.415 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.350 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Achterklep elektrisch
- Achterruit verwarming
- Achterspoiler
- Adaptieve Cruise Control
- Bumpers in kleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Led verlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatie
- Radio
- Radio met DAB+ functie
- Interieur
- 360° Camera
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audiobediening vanaf stuur
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Donkere hemel
- Elektrische ramen
- Lederen stuurwiel
- Memory seat
- Mistlampen
- Regensensor
- Stoelverkoeling
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Vaste Iphone oplader
- Zwarte hemelbekleding
- Overige
- Achterklep met raam
- Achterruitenwisser
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Stoelverwarming
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag passagier uitschakelbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Dodehoek Assistentie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane Assist
- Lichtsensor
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
Toelichting
Greven Automotive – Direct rijden uit 700+ occasions en bedrijfswagensBent u op zoek naar een bedrijfswagen of occasion die precies bij uw wensen past? Bij Greven Automotive vindt u het allemaal: een voorraad van 700+ voertuigen op een terrein van 50.000 m², vrij toegankelijk 24/7, en gratis thuisbezorgd binnen 24 uur door heel Nederland. Zo kiest u rustig en op uw eigen tempo, zonder verrassingen en zonder tussenpersonen. Onze showroom is elke zaterdag en zondag geopend!
Financial Lease zoals het hoort
Onze lease-oplossingen zijn duidelijk, eerlijk en volledig afgestemd op uw situatie:
• Transparante maandbedragen zonder verborgen kosten
• Flexibele looptijden, van kort tot standaard 72 maanden
• Maandbedrag aanpassen via aanbetaling of inruil
• Btw vooraf betaald? U ontvangt dit volledig terug bij uw eerstvolgende aangifte
Onze adviseurs denken actief met u mee, zodat u altijd de meest voordelige en praktische optie kiest.
Kwaliteit, zekerheid en garantie
Elk voertuig wordt zorgvuldig gecontroleerd en scherp geprijsd aangeboden. Wilt u extra zekerheid? Kies uit onze optionele garantiepakketten tot 12 maanden — volledig afgestemd op uw wensen en situatie.
Belangrijke informatie over occasions
Occasions zijn gebruikte voertuigen en kunnen gebruikssporen bevatten. Bouwjaar en kilometerstand zeggen niet alles over hoe een auto is behandeld. Bekijk daarom de foto’s goed en stel gerust al uw vragen. Houd rekening met mogelijke kleurafwijkingen door lichtinval of glans.
Waarom Greven Automotive
• Direct beschikbaar en direct rijden uit een ruime voorraad van 700+ voertuigen
• 7 dagen per week geopend, terrein 24/7 vrij toegankelijk
• Gratis next-day levering in heel Nederland
• Snelle en transparante Financial Lease: altijd eenvoudig en voordelig
• Klantgericht advies van ervaren medewerkers, duizenden tevreden klanten gingen u voor
Greven Automotive – uw betrouwbare partner voor occasions en bedrijfswagens, met snelheid, gemak en zekerheid.
Personenauto’s nieuw en gebruikt: Alfa Romeo Giulia - Stelvio | Audi A1 - A3 - A4 - A5 - Q2 - Q3 - Q5 - Q7 - e-tron - A6 | BMW 1 Serie - 2 Serie - 3 Serie - 4 Serie - 5 Serie - X1 - X3 - X5 - X7 - i4 - iX | Citroën C1 - C3 - C3 Aircross - C4 - C4 Cactus - C5 Aircross | Fiat 500 - Panda - Tipo | Ford Fiesta - Focus - Puma - Kuga | Jeep Compass - Renegade | Kia Ceed - Niro - Sportage - Stonic - EV6 - Picanto – Proceed - Sorento | Land Rover Range Rover Evoque - Discovery Sport | Lynk & Co 01 | Mazda CX-3 - CX-30 - CX-5 - Mazda3 | Mercedes-Benz A-Klasse - B-Klasse - CLA - B-Klasse | C-Klasse - E-Klasse - GLA - GLB - X-Klasse | MINI Cooper - Countryman | Mitsubishi ASX - Outlander | Nissan Qashqai - Juke - Leaf | Opel Adam - Corsa - Astra - Insignia - Mokka - Grandland | Peugeot 108 - 208 - 2008 - 3008 - 308 - 408 - 4008 - 5008 - 508 - e-208 | Polestar 2 | Renault Clio - Captur - Megane - Scenic | SEAT Ibiza - Leon - Arona - Ateca | Škoda Fabia - Octavia - Karoq - Kamiq -Kodiaq - Superb – Tarraco | Tesla Model 3 - Model Y - Model S | Toyota Yaris - Aygo - Corolla - C-HR - RAV4 | Volkswagen Polo - Golf - T-Cross - T-Roc - Tiguan - Passat - ID.3 - ID.4 - Up | Volvo S40 - S60 - V40 - V60 - XC40 - XC60 - XC90 |
Trefwoorden: Occasion - Personenauto - SUV - Hatchback - Sedan - Estate - Touring - Station - SW - Combi - Coupé - MPV - Cabrio - Elektrisch - EV - Hybride - Plug-in Hybride - Automaat - Handgeschakeld - 4x4 - AWD - xDrive - Lage km stand - Direct leverbaar - Onderhouden - Dealercheck - Garantie - Trekhaak - Parkeerhulp - Airco - Automatische airco - Clima - Cruise Control - Adaptive Cruise Control - Lane Assist - Navigatie - Navigatiesysteem – Pano - Panoramadak - Schuif-/kanteldak - LED - Full LED koplampen - Lazer verlichting - Adaptive verlichting - Apple CarPlay - Android Auto - Apple CarPlay / Android Auto compatibel - Sportpakket - Executive - Premium - Comfort - Luxe - 5 deurs - 3 deurs - All season banden - Winterbanden - Lichtmetalen velgen - 18 inch velgen - 19 inch velgen - 20 inch velgen - 21 inch velgen - 22 inch velgen - Multimedia - Virtual - Smart Connect - Stoelverwarming - Stuurverwarming - Elektrische ramen - Keyless - Keyless start - Keyless go - Start Stop - DAB Radio - Bluetooth - Veiligheidspakket - Veiligheidsfeatures - JCW - E-Drive - GTI - Longrange - E-tron sportback - E-tron - S-line - 2x S-line - 3x S-line - AMG - S-Edition - R-Line - 2x R-line - 3x R-line - FR - R-Design - GT-Line - GT - RS-Line - GTE - Black optic - Black Edition - Burmester - B&O - Harman-Kardon - Canton audio – JBL - 360 Camera - Luchtvering - Privacy Glass - Leder - Stoffen bekleding - Alcantara - Suede - M-Pakket - M-Sport - DSG - Night Pack - Performance - NAP - Metallic lak - Parelmoer - 7p - 7 persoons - Head-up display - HUD - Zwarte hemel - Diesel - Origineel Nederlands - Sportline - 100% Elektrisch – SOH